Forum Dziennikarstwo Strona Główna Dziennikarstwo
i Komunikacja Społeczna
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KSU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 01:04    Temat postu: KSU Odpowiedz z cytatem

http://www.lastfm.pl/event/830613

Anyone : d?
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 26, 2008 01:04    Temat postu:

Powrót do góry
harehare



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że tak powiem : soooory,ale jakoś was na ksu nie potrafię sobie wyobrazić ^^
_________________
no Luke, i'm your father !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

harehare napisał:
że tak powiem : soooory,ale jakoś was na ksu nie potrafię sobie wyobrazić ^^
Kim są tajemniczy "wy" ? Bo jak na razie, schizofrenii jeszcze nie mam : d
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasadniczo bym się przeszedł, ale trochę drogo. Choć jak będę miał wolne 25 zł to możesz na mnie liczyć. Tylko intryguje mnie czemu to sobie hare nie może nas wyobrazić na KSU?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harehare



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ad. Kuba : pisząc w liczbie mnogiej miałam na myśli tą potencjalną grupę osób z dziennikarstwa, którzy mieliby sie wybrać i być może się nawet wybiorą na koncert. ooo właśnie ;D
ad. Wojtek : tak kierując się moim własnym subiektywnym postrzeganiem was to trochę średnio mi wyglądacie na ludzi, których interesuje ksu i podobne klimaty. ależ oczywiście cieszyć się niezmiernie będę, jeśli się okaże, że się myliłam, hyh ; P

PS. mam nadzieję, że nie czujecie się urażeni noooo ; P bo takie trochę dziwne nuty te wypowiedzi wasze zawierały < boi się >
_________________
no Luke, i'm your father !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym nie "interesowało" mnie KSU, to po kiego chuja zakładałbym ten temat : d?
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harehare



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hah, zdawało mi się, że starałam się właśnie napisać, że z po-zo-ru nie wyglądacie na takich, ale jeśli jest inaczej - to radośnie i wsio. co nie zmienia mimo wszystko mojego zaskoczenia i tego, że z moim wyobrażeniem tylko fakty są w stanie zawalczyć. --'
_________________
no Luke, i'm your father !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 191

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG xD o KSU marzyłam odkąd skonczyłam 13 lat, byłam tylko 2 razy xD ja idę =D
_________________
"A jak zobaczysz Wrocław, to zapomnisz o studiowaniu w jakimkolwiek innym mieście" ^^'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, z prostej propozycji wyjścia na koncert doszliśmy do walki z mylnymi ( ? ) wyobrażeniami harehare. Hardkor : d
A co by nie offtopowac - ciesze sie ze sa jacys chetni Wink
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harehare



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weee, może tak da się obejść tą ironię ? już i tak trochę głupio mi.

i tak mimo wszystkich tych niby nieprzyjemności to deklaruję uczestnictwo oczywiście - o ile wciąż mogę ;P
_________________
no Luke, i'm your father !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 191

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź, nie możesz. Nikt, kto nie wygląda na szalonego fana KSU, NIE MOZE iść xD
_________________
"A jak zobaczysz Wrocław, to zapomnisz o studiowaniu w jakimkolwiek innym mieście" ^^'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania napisał:
Weź, nie możesz. Nikt, kto nie wygląda na szalonego fana KSU, NIE MOZE iść xD


POPIERAM Exclamation

na dodę sobie idź Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

harehare napisał:
deklaruję uczestnictwo oczywiście - o ile wciąż mogę ;P
Nie dało się od tego zacząć : d? Siur Wink
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 29, 2008 18:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dziennikarstwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group