Dziennikarstwo
i Komunikacja Społeczna
POMOC
FAQ
Szukaj
Rejestracja
Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj
Będzie COMAstycznie!!!
Forum Dziennikarstwo Strona Główna
->
Koncerty
Zobacz poprzedni temat
::
Zobacz następny temat
Autor
Wiadomość
Grzesiek
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 124
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 14:51
Temat postu: Będzie COMAstycznie!!!
4. marca we Wrocławiu w klubie WZ koncertować będzie Coma - "jedno z najciekawszych zjawisk na polskim rynku muzycznym".
Kilku DZIKuSów zapowiedziało już obecność, więc polecam.
Bilety 35 i 40 zł.
Powrót do góry
Reklama
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 14:51
Temat postu:
Powrót do góry
gimlos
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 16:33
Temat postu:
Poszedłbym na Leszka Żukowskiego i wyszedł, ale żal tyle kasy na tą jedną piosenkę : dd
_________________
Kuba : d
Absurd
Powrót do góry
Slayer
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 144
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 16:40
Temat postu: Re: Będzie COMAstycznie!!!
Grzesiek napisał:
"jedno z najciekawszych zjawisk na polskim rynku muzycznym".
jasne
_________________
Powrót do góry
Grzesiek
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 124
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 18:12
Temat postu: Re: Będzie COMAstycznie!!!
Slayer napisał:
Grzesiek napisał:
"jedno z najciekawszych zjawisk na polskim rynku muzycznym".
jasne
Dzięki za aprobatę
Powrót do góry
olka
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 178
Skąd: ŚLĄSK
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 20:58
Temat postu:
ha! ja chyba też pójdę! Gdzie można nabyć bilety?
Powrót do góry
Reklama
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 20:58
Temat postu:
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:
Wszystkie Posty
1 Dzień
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
Forum Dziennikarstwo Strona Główna
->
Koncerty
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona
1
z
1
Skocz do:
Wybierz forum
DLA WSZYSTKICH
----------------
Ogłoszenia !
Przedmioty
wyładowcy
CI & PR
----------------
ogłoszenia
pomoc
Przedmioty CI
CW
----------------
ogłoszenia
pomoc
Przedmioty CW
Dziennikarstwo
----------------
ogłoszenia
pomoc
Przedmioty Dz
Rozrywka
----------------
Polecane miejsca
Koncerty
Filmy, książki, muzyka
Integracja
Kącik kulinarny im. Momofuku Ando
----------------
wasze przpisy
Lokale
Offtop
----------------
rozmowy o wszyskim
Jak przeżyć we wrocku
----------------
instrukcja obsługi
wasze sugestie
----------------
czego wam brakuje, co sie nie podoba
Drugi semestr - archiwum
----------------
Przedmioty CW
Przedmioty Dz
Przedmioty CI
Przedmioty ogólne
Pierwszy semestr - archiwum
----------------
archiwum
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
To forum działa w systemie
phorum.pl
Masz pomysł na forum?
Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin?
Powiadom nas o tym!
Powered by
Active24
,
phpBB
© phpBB Group