Forum Dziennikarstwo Strona Główna Dziennikarstwo
i Komunikacja Społeczna
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Będzie COMAstycznie!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzesiek



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 124
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 14:51    Temat postu: Będzie COMAstycznie!!! Odpowiedz z cytatem

4. marca we Wrocławiu w klubie WZ koncertować będzie Coma - "jedno z najciekawszych zjawisk na polskim rynku muzycznym".

Kilku DZIKuSów zapowiedziało już obecność, więc polecam.

Bilety 35 i 40 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Lut 26, 2009 14:51    Temat postu:

Powrót do góry
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszedłbym na Leszka Żukowskiego i wyszedł, ale żal tyle kasy na tą jedną piosenkę : dd
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slayer



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 144

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 16:40    Temat postu: Re: Będzie COMAstycznie!!! Odpowiedz z cytatem

Grzesiek napisał:
"jedno z najciekawszych zjawisk na polskim rynku muzycznym".


jasne Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzesiek



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 124
Skąd: Legnica

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 18:12    Temat postu: Re: Będzie COMAstycznie!!! Odpowiedz z cytatem

Slayer napisał:
Grzesiek napisał:
"jedno z najciekawszych zjawisk na polskim rynku muzycznym".


jasne Razz


Dzięki za aprobatę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka



Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 178
Skąd: ŚLĄSK

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha! ja chyba też pójdę! Gdzie można nabyć bilety?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 26, 2009 20:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dziennikarstwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group