Forum Dziennikarstwo Strona Główna Dziennikarstwo
i Komunikacja Społeczna
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koncerty dwa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 19:57    Temat postu: Koncerty dwa Odpowiedz z cytatem

A, co tam się będę rozpisywał. Moja propozycja dotyczy dwóch koncertów:
http://www.lastfm.pl/event/790244 - Łona i Webber w Bezsennosci
http://www.lastfm.pl/event/690324 - Komety w Łykendzie

Ktoś by się na którekolwiek z tych wydarzeń pisał : d?
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lis 03, 2008 19:57    Temat postu:

Powrót do góry
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oczywiście na pierwszy co prawda zasadniczo nie przepadam za koncertami artystów z pogranicza hip-hopu, ale skoro Łona przyjeżdża na południe to trzeba się wybrać Smile

i jeszcze ważne info bilety po 15 /20 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fulu



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 443
Skąd: Branice/Opole

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAA !
<nastoletni szalony fan> Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ania:)



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako nastoletnia fanka również się wybieram Very Happy !!!!!!!!
_________________
'...Łapię chwile ulotne jak ulotka...'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotrek_H



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 269
Skąd: Kentaki

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na łonę też się piszę !!!!!!!!!! :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że trochę fanów już tu jest Smile tak trzymać

jakby ktoś chciał stać się kolejnym fanem najinteligentniejszego rapera w Polsce, to oferuje materiały edukacyjne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek napisał:
jakby ktoś chciał stać się kolejnym fanem najinteligentniejszego rapera w Polsce
Z ta teza bym dyskutowal, jest jeszcze Eldo, ktory pisze swietne teksty o wolnosci. On tez zreszta w tym miesiacu we Wrocku jest, 16 listopada Klub WZ.
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznam że Elda nie słuchałem, ale Łona to zdecydowanie nie jest "typowy" raper, a niektóre jego teksty dało by się rozkładać na czynniki pierwsze niczym wiersze Mickiewicza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek napisał:
przyznam że Elda nie słuchałem, ale Łona to zdecydowanie nie jest "typowy" raper, a niektóre jego teksty dało by się rozkładać na czynniki pierwsze niczym wiersze Mickiewicza
Polecam. Szczegolnie kawalki takie jak "Chodz ze mna", "Spacer", "Eternia" czy "Opakowani w folię".
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania:)



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Eldo - ja oprócz tych wymienionych powyżej uwielbiam kawałek 'I'm in love'
_________________
'...Łapię chwile ulotne jak ulotka...'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Varietes



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 82

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek napisał:
przyznam że Elda nie słuchałem, ale Łona to zdecydowanie nie jest "typowy" raper, a niektóre jego teksty dało by się rozkładać na czynniki pierwsze niczym wiersze Mickiewicza

No, tylko w przypadku Łony może się to komuś do czegoś przydać (nie słucham, nie preferuję, acz kojarzę, wiem z grubsza co chłopak tworzy). Mickiewicz wielkim poetą nie był. Przepraszam wszystkich Polaków Wink Mamy lepszych poetów.

Tak, to był offtop Wink Dziwię się, że nikt się nie wybiera na Komety, moim zdaniem to ciekawsza opcja (z całym szacunkiem dla Łony).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emter



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 128
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtek napisał:
jakby ktoś chciał stać się kolejnym fanem najinteligentniejszego rapera w Polsce, to oferuje materiały edukacyjne Smile


To ja poproszę o jakieś skrypty, ksera itp. Sporo dobrego słyszałem o kolesiu i jego koncertach, ale sam raczej jestem laikiem w tych klimatach.
_________________
Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przybędą jutro, tylko się upomnij
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania:)



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o której śmigamy jutro na koncert ?
_________________
'...Łapię chwile ulotne jak ulotka...'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje 19.45 pod fontanną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 19, 2008 00:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dziennikarstwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group