| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
gimlos

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 254 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 01:12 Temat postu: |
|
|
Ja już po, jak wychodzilem Wojtek z Adrianem robili jeszcze z Łoną wywiad ( cholera, jak wam zazdroszcze ! ). Generalnie koncert byl kul, "jesteśmy kurwa asertywni" kompletnie mnie rozniosło : dd No i na "jestem ze Szczecina" udało mi się zdobyć autograf : dd _________________ Kuba : d
Absurd |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 01:12 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ania:)

Dołączył: 11 Paź 2008 Posty: 51 Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław
|
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 01:44 Temat postu: |
|
|
heheh no Adrian miał świetny pomysł i dobrze, że udało mu się ten wywiad załatwić Ma chłopak głowę na karku - pełne przygotowanie hehe a Twój bilet na którym Łona złożył autograf był z Rzeszowa  _________________ '...Łapię chwile ulotne jak ulotka...' |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Małgosia

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 335 Skąd: Zduńska Wola
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 09:17 Temat postu: |
|
|
| A co z Kometami? Idzie ktoś? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gimlos

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 254 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 14:39 Temat postu: |
|
|
Prawdopodobnie ja, chociaz potwierdze to jeszcze na 100% we wtorek. W piatek przyjezdza do mnie kolega i jezeli jego pociag przyjezdzalby akurat w godzinach koncertu, to odpadam :/ _________________ Kuba : d
Absurd |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Małgosia

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 335 Skąd: Zduńska Wola
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 14:49 Temat postu: |
|
|
| Bo ja chętnie bym się wybrała szczerze mówiąc. Ale tez nie wiem czy na 100%. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 14:49 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|