Forum Dziennikarstwo Strona Główna Dziennikarstwo
i Komunikacja Społeczna
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koncerty dwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już po, jak wychodzilem Wojtek z Adrianem robili jeszcze z Łoną wywiad ( cholera, jak wam zazdroszcze Very Happy! ). Generalnie koncert byl kul, "jesteśmy kurwa asertywni" kompletnie mnie rozniosło : dd No i na "jestem ze Szczecina" udało mi się zdobyć autograf : dd
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 20, 2008 01:12    Temat postu:

Powrót do góry
Ania:)



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh no Adrian miał świetny pomysł i dobrze, że udało mu się ten wywiad załatwić Smile Ma chłopak głowę na karku - pełne przygotowanie Very Happy hehe a Twój bilet na którym Łona złożył autograf był z Rzeszowa Razz
_________________
'...Łapię chwile ulotne jak ulotka...'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Małgosia



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z Kometami? Idzie ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie ja, chociaz potwierdze to jeszcze na 100% we wtorek. W piatek przyjezdza do mnie kolega i jezeli jego pociag przyjezdzalby akurat w godzinach koncertu, to odpadam :/
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja chętnie bym się wybrała szczerze mówiąc. Ale tez nie wiem czy na 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lis 23, 2008 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dziennikarstwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group