Forum Dziennikarstwo Strona Główna Dziennikarstwo
i Komunikacja Społeczna
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugi przedmiot opcyjny.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Triss Merigold



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 452
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 12:18    Temat postu: Drugi przedmiot opcyjny. Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi zasugerować, co wybrać? Fajnie by było, gdyby większość nas wybrała to samo i chodzilibyśmy razem na drugi przedmiot... A ja się w tym kompletnie nie łapię Sad
_________________
"(...) jeśli się uśmiechniesz, mogę oddychać; jeśli się roześmiejesz, mam dość pokarmu, aby przetrwać następne kilka dni." Jonathan Carroll
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Lut 17, 2009 12:18    Temat postu:

Powrót do góry
Piotrek_H



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 269
Skąd: Kentaki

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już wspominałem w innym temacie - w poniedziałek I gr PR&CI ma okienko, i moglibyśmy wziąć jako drugi przedmiot komunikowanie ciałem z CW - fajnie by wypełniało lukę no i wydaje się ciekawe. Tylko pewnie liczba miejsc ograniczona i pytanie czy w ogóle tak da radę zrobić...
_________________
www.3fala.art.pl ->fff sztuka ulicy<-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wojtek



Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 671
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdecznie zapraszamy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jest opcja wziecia z innego kierunku? jezeli tak, to tylko z naszego wydzialu, czy z jakiegos innego tez mozna : d?
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek_H



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 269
Skąd: Kentaki

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Uczęszczanie na dowolne zajęcia pozostające w związku z programem studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Wrocławskim lub innej uczelni wyższej (po uprzednim uzyskaniu zgody osoby prowadzącej wybrane zajęcia - później ta osoba wpisuje zaliczenie do indeksu).
2. Uczęszczanie na zajęcia w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej wraz ze studentami innej specjalności; wybrany przedmiot nie może znajdować się w programie macierzystej specjalności studenta.
3. Przepisanie oceny pozostającej w związku z programem studiów dziennikarskich uzyskanej na innym kierunku studiów - na Uniwersytecie Wrocławskim lub innej uczelni wyższej. Uwaga!!! Na studiach licencjackich przepisujemy oceny wyłącznie ze studiów licencjackich, na studiach magisterskich – wyłącznie ze studiów magisterskich. W tym przypadku karty opcji podpisuje oraz oceny przepisuje Zastępca Dyrektora Instytutu ds. dydaktyki.
4. Uczęszczanie na zajęcia z przedmiotów opcyjnych ze studentami studiów zaocznych.



Aby dany przedmiot mógł być zaliczony jako przedmiot opcyjny, musi spełniać następujące kryteria:

* pozostawać w merytorycznym związku ze studiami humanistycznymi w zakresie komunikowania społecznego;
* obejmować 30 godzin zajęć (z wyjątkiem punktu 4);
* kończyć się zaliczeniem z oceną lub egzaminem;
* mieć wartość dwóch punktów ECTS.
* w przypadku przepisania oceny – dodatkowo pochodzić z tego samego stopnia studiów (licencjackie lub magisterskie)


Wszystko jest na stronie instytutu...
_________________
www.3fala.art.pl ->fff sztuka ulicy<-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gimlos



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 254
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram sie od niej na feriach trzymac z daleka : dd Dzieki Wink! W takim razie, musze chyba przegladnac jakie przedmioty beda mieli w tym semestrze na historii i psychologii : dd
_________________
Kuba : d

Absurd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bel1a



Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hello Smile Doceniam work.keep it up;)
_________________
leather jackets leather jackets
leather jackets vintage leather jackets vintage
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rifer



Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobny problem przy tworzeniu identyfikacji dla firmy produkującej solary dachowe do ekologicznego ogrzewania. Myślę, że warto szukać inspiracji w naturze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 15:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziennikarstwo Strona Główna -> pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dziennikarstwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group