| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
gimlos

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 254 Skąd: Szczecin
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 19:57 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
wojtek

Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 671 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 21:27 Temat postu: |
|
|
ja oczywiście na pierwszy co prawda zasadniczo nie przepadam za koncertami artystów z pogranicza hip-hopu, ale skoro Łona przyjeżdża na południe to trzeba się wybrać
i jeszcze ważne info bilety po 15 /20 zł |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Fulu

Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 443 Skąd: Branice/Opole
|
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 22:26 Temat postu: |
|
|
ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAA !
<nastoletni szalony fan>  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ania:)

Dołączył: 11 Paź 2008 Posty: 51 Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław
|
Wysłany: Pon Lis 03, 2008 23:44 Temat postu: |
|
|
jako nastoletnia fanka również się wybieram !!!!!!!! _________________ '...Łapię chwile ulotne jak ulotka...' |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Piotrek_H

Dołączył: 09 Paź 2008 Posty: 269 Skąd: Kentaki
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 08:47 Temat postu: |
|
|
| na łonę też się piszę !!!!!!!!!! :] |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wojtek

Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 671 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 12:25 Temat postu: |
|
|
widzę, że trochę fanów już tu jest tak trzymać
jakby ktoś chciał stać się kolejnym fanem najinteligentniejszego rapera w Polsce, to oferuje materiały edukacyjne  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gimlos

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 254 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 12:50 Temat postu: |
|
|
| wojtek napisał: | | jakby ktoś chciał stać się kolejnym fanem najinteligentniejszego rapera w Polsce | Z ta teza bym dyskutowal, jest jeszcze Eldo, ktory pisze swietne teksty o wolnosci. On tez zreszta w tym miesiacu we Wrocku jest, 16 listopada Klub WZ. _________________ Kuba : d
Absurd |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wojtek

Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 671 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 13:05 Temat postu: |
|
|
| przyznam że Elda nie słuchałem, ale Łona to zdecydowanie nie jest "typowy" raper, a niektóre jego teksty dało by się rozkładać na czynniki pierwsze niczym wiersze Mickiewicza |
|
| Powrót do góry |
|
 |
gimlos

Dołączył: 10 Paź 2008 Posty: 254 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 13:24 Temat postu: |
|
|
| wojtek napisał: | | przyznam że Elda nie słuchałem, ale Łona to zdecydowanie nie jest "typowy" raper, a niektóre jego teksty dało by się rozkładać na czynniki pierwsze niczym wiersze Mickiewicza | Polecam. Szczegolnie kawalki takie jak "Chodz ze mna", "Spacer", "Eternia" czy "Opakowani w folię". _________________ Kuba : d
Absurd |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ania:)

Dołączył: 11 Paź 2008 Posty: 51 Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 17:33 Temat postu: |
|
|
Jeśli chodzi o Eldo - ja oprócz tych wymienionych powyżej uwielbiam kawałek 'I'm in love' _________________ '...Łapię chwile ulotne jak ulotka...' |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Varietes
Dołączył: 27 Paź 2008 Posty: 82
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 18:50 Temat postu: |
|
|
| wojtek napisał: | | przyznam że Elda nie słuchałem, ale Łona to zdecydowanie nie jest "typowy" raper, a niektóre jego teksty dało by się rozkładać na czynniki pierwsze niczym wiersze Mickiewicza |
No, tylko w przypadku Łony może się to komuś do czegoś przydać (nie słucham, nie preferuję, acz kojarzę, wiem z grubsza co chłopak tworzy). Mickiewicz wielkim poetą nie był. Przepraszam wszystkich Polaków Mamy lepszych poetów.
Tak, to był offtop Dziwię się, że nikt się nie wybiera na Komety, moim zdaniem to ciekawsza opcja (z całym szacunkiem dla Łony). |
|
| Powrót do góry |
|
 |
emter
Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 128 Skąd: Świdnica
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 22:03 Temat postu: |
|
|
| wojtek napisał: | jakby ktoś chciał stać się kolejnym fanem najinteligentniejszego rapera w Polsce, to oferuje materiały edukacyjne  |
To ja poproszę o jakieś skrypty, ksera itp. Sporo dobrego słyszałem o kolesiu i jego koncertach, ale sam raczej jestem laikiem w tych klimatach. _________________ Marcin |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wojtek

Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 671 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 23:15 Temat postu: |
|
|
| przybędą jutro, tylko się upomnij |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ania:)

Dołączył: 11 Paź 2008 Posty: 51 Skąd: Kędzierzyn-Koźle/Wrocław
|
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 23:38 Temat postu: |
|
|
o której śmigamy jutro na koncert ? _________________ '...Łapię chwile ulotne jak ulotka...' |
|
| Powrót do góry |
|
 |
wojtek

Dołączył: 08 Paź 2008 Posty: 671 Skąd: Bielsko-Biała
|
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 00:10 Temat postu: |
|
|
| ja proponuje 19.45 pod fontanną |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 00:10 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|